“Ми їх зробимо” – Гендиректор “1+1” Такаченко про своє місце у партії “Слуга народу”.

Генеральний директор телеканалу “1+1” Олександр Ткаченко на своїй фейсбук-сторінці прокоментував своє місце у першій десятці партії “Слуга народу”.

Більше 20 років я був за спинами тих, хто робить зараз селфі. Сьогодні я вирішив піти в політику в першій десятці списку партії «Слуга народу». В мене будо чимало можливостей стати депутатом і раніше, але саме зараз я відчув, що «вікно можливостей» перезавантаження влади не було. Ми разом з Mihail Radutsky (який виглядає на одному з фото) були найстаршими у «двадцятці» на цій сцені, і це приємне відчуття. Ті, хто був «першими та наймолодшими» в своїх сферах за часів перебудови, разом з новим поколінням- тут зараз, де немає колишніх депутатів, але є – надія на зміни.

Я вдячний Володимир Зеленський за ризик на який ми всі вирішили піти свідомо, відчуваючи відповідальність перед нашими дітьми. Так само йти в політику більше, ніж на один термін не збираюсь. Якщо в новому парламенті більшість буде за Слугою народу, до якої може долучитися, наприклад Святослав Вакарчук, ви уявляєте, якість змін?

Одразу відповім – мене цікавить два питання: місцеве самоврядування – я вірю у силу міст та гуманітарна політика. З «Плюсів» до завершення виборчої кампанії нікуди не йду, редакційна політика та менеджмент у нас давно розділені. І хай ми «їх зробимо» та знову «Мы ждём перемен»”

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Джерело: startko.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *