Люди, я вас не розумію, якщо ж ви такі бідні і голодні, живете в д*пі великій, в г*вні і спирті, то скажіть будьте добрі, чого ж ви перлися в ту Україну? Для цього треба було поїхати в москву і грабувати собі там

Відома українська акторка Ірма Вітовська поставила росіянам запитання, навіщо треба було їхати в Україну та грабувати місцеве населення, якщо можна було зробити те саме у Москві.

За її словами, якщо для громадян РФ викрадена пральна машинка стала квінтесенцією походу в нашу країну, то можна було уникнути крові та просто викрасти техніку в московських магазинах, передає Obozrevatel.

“Мені мій чоловік із війни присилає кавомолку. Без чека. Вона навіть не в магазині вкрадена. А що сталося з її власницею?

І в мене запитання, чи розуміють ці мамаші й дружини, які отримують якісь речі, дитячі іграшки. Це ж не в магазині з чеком. Якщо ви такі бідні регіони і голодні до поношеної білизни, навіть жіночої, то чого ви перлися в Україну?

Для цього треба було поїхати в Москву і пограбувати декілька магазинів”, – сказала Вітовська в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” на однойменному YouTube-каналі.

Зірка наголосила, що Москва та Санкт-Петербург – це два міста, які обкрадають всю Росію та живуть прекрасно, і саме на них росіянам варто було б звернути свій “похід”.

“Москва і Пітер, будь ласка, – це два міста, які обкрадають вас, ваші регіони, живуть прекрасно. Ви живете в дупі великій, в гівні, спирті, дотаціях. Чого ви їдете в іншу країну? Не треба нікого вбивати, ніхто з москвичів не висуне носа з хати. Поїдьте і пограбуйте ті магазини”, – вказала вона.

Водночас Вітовська зазначила, що не виключає існування серед росіян порядних людей. На її думку, те що скоїла чинна влада РФ зі своїм народом, – це експеримент, і вона не впевнена, на що б сама перетворилася, якби прожила стільки років під впливом пропаганди.

“Ми про це говорили з італійцями, чи зможемо ми мати діалог. Родини, багато родин, і це теж злочин путінського режиму, що з цими людьми сотворили експеримент – їм вбили мозок пропагандою. Я навіть не знаю, якби я там жила 10-15 років, на що б я перетворилася.

Інша справа, що ті, хто може та хоче черпати, завжди сумніваються в будь-якій інформації, вони якраз не збожеволіли. Тобто, все що ми бачимо так, вони бачать у задзеркаллі. Це – країна задзеркалля”, – додала вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *