l5 хвuлuн назад! Удaр відразу з 2ох сторін! Херсон для них став “котлом”: окуnанти nоnали на nовну – арmія РФ в nаніці. Це кінець!

Ворог є скутим контрнаступальними діями українських захисників. Тому застосовує тактику контрбатарейної боротьби – обстрілює позиції ЗСУ і мирні населені пункти в тилу, аби створити враження своєї присутності навіть на звільнених територіях.

Про це інформує пресслужба Оперативного командування “Південь”.

Таким чином, На Півдні Збройні Сили України поступово витісняють російських окупантів із Миколаївщини, а також просуваються на Херсонщині.

Головним чинником просування ЗСУ стало те, що російські солдати не готові вмирати за український Херсон. Про це 24 каналу розповів військовий експерт Олег Жданов.

На його думку, для нас це може стати приємною несподіванкою.

Коли ми почнемо потужно завждавати вогневе ураження російським солдатам, вони не будуть готові до самопожертви заради захисту тих рубежів, які сьогодні вони утримують,– пояснив Олег Жданов.

“Херсонці – молодці! Вони зберегли таку стійкість, тримаються вже стільки днів. Їх патріотизм вражає!” – додав військовий експерт Олег Жданов.

Щобільше Створити переламний момент на фронті може артилерія, мовимо не лише про ствольну, а й про реактивну артилерію. Реактивна артилерія нам потрібна великого калібру та далекобійна, йдеться саме про установки HIMARS.

Жданов також зазначив, що чим більше такої зброї нам поставлять, тим швидше ми вирівняємо паритет на полі бою.

“Не скажу, що нам потрібна така ж кількість зброї, як у нашого ворога – ми воюємо якісно, а не кількісно. Проте нам треба бодай мінімально забезпечити себе важкою зброєю,” – додає Жданов.

Як тільки РСЗВ з’являться на лінії вогню, то ми одразу отримаємо перевагу в тому, що зможемо завдавати ворогу втрат у найближчій глибині – 40-50 кілометрів,
– повідомляє військовий експерт.

Олег Жданов додає, що на цій глибині зосереджені основні резерви російських військ, там базуються й військові частини, а також вся техніка, включно із боєприпасами та вузли зв’язку.

Як тільки ми почнемо вражати тилове забезпечення ворога, тоді й окупанти не зможуть ефективно продовжувати атакувати, резюмує військовий експерт Олег Жданов.

Щобільше Російських загарбників у Херсоні битимуть «з двох боків», заявив в інтерв’ю Крим.Реалії Дмитро Марченко, генерал-майор ЗСУ, який із перших днів керував обороною Миколаєва і Миколаївської області.

«Багато жителів Херсона сидять у Херсоні й чекають, коли вони включаться в роботу з того боку. І ми їх битимемо з двох боків. Ті, що спеціально там, не йдуть, сховали зброю, чекають просто сигналу. Ніхто не збирається здавати і ніхто не збирається їх залишати, якщо там у когось пробігають думки, що давайте на цьому зупинимо війну – ні, це наша країна, це наші землі. Там мої брати живуть. Там наші люди живуть, ми не можемо їх залишити і ми не повинні їх залишити. Якщо ми залишимо, які ми тоді захисники», – сказав Марченко.

Українським захисникам вдається просуватися у Херсонській області. Радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань 14 червня розповів, що бої були біля села Томина Балка. Там окупанти розташували кілька батарей реактивної артилерії. За словами Хланя, українські військові тактично переграють російських.

Херсонці погрожують росіянам
Партизанський рух в Херсоні поширює листівки, які лякають російських вбивць. У своїх повідомленнях наголошують – ЗСУ всього за 10 кілометрів від міста, а до Ростова – аж 558 кілометрів. Через це окупантам слід поспішати додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *