Кучма не стримався “Це все занадто далеко зайшло… вiйна з РФ не повинна і не може закінчитися ніяким компромісом, переможець тут лише один…”

Другий президент України Леонід Кучма вважає, що війна в Україні не може завершитися компромісним рішенням, переможець буде лише один.

Про це він сказав в інтерв’ю ВВС.

“У конфліктах сучасного, цивілізованого світу зазвичай намагаються шукати рішення win-win, прийнятного результату, коли тією чи іншою мірою перемагають усі, і немає переможених “вчисту”.

Це не наш випадок. Надто багато приніс горя, руйнування і жахіть на нашу землю Путін. Убито сотні українських дітей – не знаю, як після цього шукати компромісу. Градус уже піднято так, що в цій війні переможець може бути лише один – і я вірю, що саме ми будемо цим переможцем”, – заявив він.

За його словами, “для України неприйнятно залишати свої землі, а головне – своїх людей – під окупацією. Для російської влади неприйнятно мати в очах свого населення та Заходу вигляд невдах та “лузерів”, а саме це, на думку Кремля, означав би відхід з окупованих земель”.

Кучма зазначив, що кожна зі сторін розраховує на власне посилення. “Що далі, то більше західної зброї буде в нас, але ж що далі, то більше результатів різних мобілізаційних заходів та переходу економіки на військові рейки розраховує отримати і Росія”, – вважає Кучма.

На його думку, “не треба розраховувати на те, що ось-ось помре Путін. Що санкції ось-ось економічно вб’ють Росію. Що російський обиватель раптом прозріє та вийде на антивоєнний протест. Нічого такого не буде. Україна має битися і вирішити все на полі бою”.

Кучма не вважає, що війна незабаром закінчиться. “Те, як Путін гарячково збирає по тюрмах армію, а по східних автократіях – зброю, свідчить про те, що він усе ще хоче вигризти якусь “перемогу”, – сказав він.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *