Хлопці із ЗСУ щойно затримали бухих мажорів, які скоїли п’яне ДТП і хотіли втекти! Але це не кінець історії… ФОТО

Воїни ЗСУ затримали мажорів, що скоїли п’яне ДТП у Кривому Розі.

Військовослужбовці ЗСУ рятують життя українців не лише на фронті, але й в тилу. А ще присікають злочини, скоєні мажорами в країні, що воює.

Цю істину довели військовослужбовці Першої окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна, які після виконання навчальних стрільб поверталися у п’ятницю 8 липня в місце постійної дислокації на Дніпропетровщині.

Офіцер бригади Яків Б. став свідком у м. Кривому Розі щойно скоєного ДТП за участі автомобіля Toyota Land Cruiser AE1067TB, який спричинив зіткнення з авто марки «Таврія», в якому перебувала родина з неповнолітньою дитиною. Автомобілем Toyota, який порушив ПДР, керував громадянин України, що мав явні ознаки сп’яніння. Українські воїни надали першу медичну допомогу постраждалим, викликали «швидку» і поліцію, а далі почався екшн.

Винуватцями автопригоди виявилися місцеві фермери, які знаходилися в стані алкогольного сп’яніння. На прохання офіцера-богунівця залишитися на місці події та дочекатися поліції, винуватці намагалися скрутити номерні знаки машини Toyota та втікти з місця події. Після багатьох спроб офіцера зупинити винуватця, довелося таки його затримати до прибуття поліції.

На жаль, одному з пасажирів автівки вдалося втікти з місця пригоди. Винуватці тим часом викликали підмогу з числа місцевих тітушок. Але не на довго… На той час, на місце ДТП прибули солдати 1 ОБрСпП і вирушили на пошуки винуватця, що їм успішно удалося. Винуватець був повернутий та переданий правоохоронним органам.

Є речі, які на жаль, до сих пір не викоренені в деяких місцях. У фермерів виявилися досить тісні зв’язки з місцевими правоохоронними органами, тож слідчий, який прибув для фіксації події, сильно не поспішав з заповненням документів і вимовив фразу, яка дуже не сподобалась потерпілим та свідкам ДТП: «Нічого, зараз все вирішимо». Ну що ж… Тепер його долю вирішує ДБР.

Незважаючи на погрози в адресу війсковослужбовців ЗСУ і потерпілих, та лайку і образи на адресу української армії, що боронить нашу Батьківщину, богунці домоглися дотримання закону.

Поліції довелося відвезти винуватців на здачу аналізів на вміст алкоголю в крові, що на той момент становив 1,16 промілле, а ще через пів години 1,06.

Розпочате спідство.

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа
На зображенні може бути: автомобіль та дорога
На зображенні може бути: ‎1 особа та ‎текст «‎WSTRE ن править избранное изменить удалить‎»‎‎
На зображенні може бути: 2 людини, автомобіль та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа, собака та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Перша Окрема Бригада Спеціального Призначення ім. Івана Богуна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *