Кapnaтська мoльфapка nepeдбачuла долю Українu після вuборів: «Розквіту слід очікувати не раніше…як»

У мережі з’явилося дивне пророцтво про те, що ж все-таки буде чекати Україну після другого туру виборів президента України.

Унікальне пророкування зробила мольфарка Клину, яка за допомогою карт нагадала майбутнє для України, передає ТСН.

«Перемир’я якесь буде з Росією. У 2019 повинна була б закінчитися війна », – повідомила мольфарка побачене на картах.

Справжнього президента України отримає на раніше, ніж у 2020 році. Саме в цей час варто очікувати початок великих змін в країні.

Весь 2019 року по її словами в Україні буде неспокійно, так як одні вибори будуть зміняться іншими: «2019 це рік, коли Україна буквально буде трясти від виборів: навесні – президентських, восени – парламентських».

Так, точний результат виборів мольфарка називати не зважилася, проте сказала, що переможе кандидат, який зможе вивести Україну з того жалюгідного стану в якому вона зараз. Такою людиною судячи зі слів Калини швидше за все є Володимир Зеленський, так як новий президент буде новим не тільки за своєю формою, а й за своєю суттю.

Нагадаємо, українська віщунка передбачила долю Зеленського і Порошенко .

Відома українська віщунка Лана Яр зробила прогноз для кандидатів в президенти – Володимира Зеленського та Петра Порошенка і розповіла, що чекає українців у другому турі голосування, який відбудеться 21 квітня.

Як відомо, Зеленський народився 25 січня (прогноз Бог Коляда), а Порошенко 26 вересня (прогноз Бог Авсень).

Карпатський мольфар Нечай передбачив для України трагічну долю.

Пророцтва мольфара вже почали втіляться в життя. Він передбачив, що Україна перестане існувати, як держава в 2021 році. Також він говорив про те, що країну накриє смута і почнуться хвилювання. До цього періоду можна віднести зіткнення на Майдані. Також Нечай казав про те, що Янукович не протримається довго при владі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *