Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман почав говорити правду.

За словами Гройсмана, Порошенко корумпований і приватизував всі силові структури. Гройсман зазначає, що в таких умовах працювати було неможливо

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сподівається, що при президенті Володимир Зеленський вдасться навести порядок в питанні детінізації економіки, в тому числі не без допомоги «очищеної» правоохоронної системи.

Про це він заявив у неділю в ефірі телеканалу ICTV, пише « Інтерфакс-Україна“.

«Сподіваюся, що з приходом нового президента буде вичищена вся правоохоронна система, туди прийдуть нормальні люди, вони будуть працювати над тим, щоб створити нормальні умови правоохоронної системи для економіки», – сказав Гройсман.

Він пояснив, що для стабілізації економіки, для надходження інвестицій необхідні надходження доходів до бюджету від детінізації економіки, від боротьби з контрабандою.

«Дещо мені вдалося зробити, але багато, чого не вдалося зробити, тому що вся система навколо мене була абсолютно ворожа – СБУ, прокуратура, митники … Мені важко було пробитися когось поміняти, змінити в цій системі, у мене не було ніяких важелів. Петро Порошенко приватизував систему », – зазначив Гройсман

Він підкреслив, що зробить все, щоб змінити ситуацію.

«У попередній період, на превеликий жаль, у попереднього президента такої волі не було і мої розмови закінчувалися просто нічим. Зараз я маю шанс », – підсумував прем’єр.

Він також заявив, що зростання економіки дасть можливість  збільшити мінімальну зарплату в Україні мінімум вдвічі до $ 300.

«План на найближчі два роки, і я знаю, як це можна зробити, щоб ми досягли мінімальної зарплати в країні в $ 300. Я говорю про те, що мені реально вдалося зробити і про те, що я знаю, як можна зробити », – заявив Гройсман.

При цьому він зазначив, що таких результатів вдасться досягти не за рахунок «друкарських верстатів», а «за рахунок детінізації та інвестицій».