Гордість за Україну: Гляньте, що зробила 13-річна українка після перемоги над росіянкою прямо на рингу

13-річна Кіра Макогоненко завоювала “золото” на юніорському чемпіонаті Європи з боксу. 20 серпня в Боснії і Герцеговині в вирішальному поєдинку наша співвітчизниця перемогла Анастасію Панечкіну з Росії.

Як видно на кадрах, після завершення поєдинку Макогоненко повернулася на ринг і станцювала гопак.

Своїм танцем вона перевершила Жана Беленюк і Олександра Усика, які раніше після своїх перемог демонстрували скорочену версію національного танцю. Дівчина змагалася в категорії до 42 кг.

Українку вже в такому юному віці називають “вундеркіндом боксу” і “Ломаченко в спідниці”. Варто відзначити, що на юніорському чемпіонаті Європи з боксу наша команда отримала 23 медалі з 29 можливих.

З них 7 золотих, 9 срібних і 7 бронзових нагород. У загальнокомандному заліку Україна посіла друге місце з 25 країн-учасниць на першості Європи.

Давайте разом привітаємо боксерку і побажамо їй успіху в подвльшій карєрі в коментарях до посту!