Джерело надійне! У Кремлі з дня на день відсторонять Путіна ” по хворобі ” , владу в свої руки візьме так звана Рада безпеки -3Мl

Інтернет видання ЮА ЗСУ ФАН із посиланням на youtube -канал “ Фейгін LIVE ” повідомляє Російського диктатора Володимира Путіна , ймовірно , незабаром усунуть з посади через поразку у війні з Україною .

Найважча військова поразка Росії у Харківській області прискорила процес розпаду путінського режиму . Володимира Путіна , мабуть , скоро приберуть із влади .

Оточення вже обговорює один із сценаріїв . Про це в ефірі “ Фейгін LIVE ” розповів російський політолог Андрiй Піонтковський , посилаючись на якесь впливове та добре поінформоване джерело в Москві .

” Путін буде знятий не масовими Демонстраціями , а змовою всередині правлячого угруповання . Виникає величезна потреба назвати винного для всього режиму , для всього президентського апарату . Ну якось треба пояснювати поразку … Треба назвати винного . Чисто біологічні , тваринні інтереси системи загалом вимагають самого легкого варіанту назвати ( винним – ред . ) Путіна , відмежуватися від нього : ” Товариш Путін зробив низку серйозних помилок в українському питанні і за станом здоров’я не може виконувати обов’язки ” , – розповів Піонтковський . – . Посилаючись на джерело , він повідомив , що оточення Путіна зараз обговорює сценарій колективного управління країною .

Посилаючись на джерело , він повідомив , що оточення Путіна зараз обговорює сценарій колективного управління країною . ” Серйозно розглядається питання про передачу влади Раді безпеки на деякий період у зв’язку з загостренням хвороби Путіна … Це серйозне джерело , його інформація завжди підтверджувалася ” , – повідомив російський політолог .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *