Доrралuся! Офіційно! Євросоюз обмежuв безвіз для українців, і це тільки початок (відео)

Євросоюз обмежує безвіз для українців. Євросоюз обмежив безвіз для українців, тепер в Європу потрапити складніше: що відомо.
Потрапити без візи в країни Євросоюзу українцям стане складніше, тепер процедура займатиме більше часу і зусиль.

Про це повідомили на офіційному сайті Європейського Союзу.
Варто зазначити, що для безвізового в’їзду в країни ЄС українцям тепер потрібно спеціальний дозвіл. Для отримання такого дозволу необхідно заплатити 7 євро. Але навіть якщо дозвіл буде отримано, українцям все одно потрібно буде пройти попередню перевірку, якщо він збирається увійти до Шенгенської зони.

Щоб оформити спеціальні дозволи громадяни України повинні заздалегідь заповнити заявку через Інтернет. Цю інформацію автоматично перевірять в базах даних ЄС та Інтерполу, щоб
визначити, чи є причини для відмови. Обробка цієї інформації буде тривати не більше 96 годин.

Спеціальний дозвіл буде діяти або 3 роки, або до закінчення терміну дії паспорта. Але наявність дозволу не означає автоматичного права на в’їзд до країн ЄС, тому остаточне рішення буде прийнято прикордонними службами.

Але Україну можуть позбавити безвізового режиму, а також підтримки МВФ. Міжнародна антикорупційна організація Transparency International попередила Україну про можливість позбавлення безвізового режиму. А також позбавлення підтримки Міжнародного валютного фонду.
Все це пов’язано з тим, що 26 лютого Конституційний суд України скасував покарання за незаконне збагачення. Саме таке рішення послаблює боротьбу України з корупцією.

Міжнародна антикорупційна організація Transparency International упевнена, що скасуванням цього закону Україна порушила міжнародні зобов’язання. Також вони закликали нашу країну виправити все в найкоротші строки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *