Чоловік Заворотнюк вперше заговорив про хвoрy дружину: фанати шоkoвaнi. Спалахнув неймовірний cкaндaл

Друг чоловіка Анастасії Заворотнюк розповів, як відчуває себе актриса.

Анастасія Заворотнюк з чоловіком
Анастасія Заворотнюк з чоловіком

Колега чоловіка Анастасії Заворотнюк, яка чекає на операцію з видалення пухлини головного мозку, розповів про те, як її родина переживає цю ситуацію. Про це написав портал РБК-Україна.

Фігурист Олексій Ягудін розповів, що говорив зі своїм колегою і чоловіком страждає від раку актриси Петром Чернишовим. “Я писав її чоловікові … Але він не відповідав. Повідомлення не були прочитані”, – сказав спортсмен.

Коли ж Ягудіну вдалося додзвонитися до Чернишова, той відповів на всі питання коротко – одним словом: “Молимося …”

Заворотнюк з батьками і чоловіком
Заворотнюк з батьками і чоловіком

Однак, не все так просто. Наприклад, олімпійський чемпіон Максим Траньков звинуватив Ягудіна у брехні. Він заявив, що поки що ніяких офіційних заяв від сім’ї Заворотнюк не надходило. Більш того, вона сказав, що Ягудін любить «піаритися» на чужих трагедіях. Петро Чернишов і Олексій Ягудін, якщо вірити його словам, ніколи не дружили, а більш того – є конкурентами.

Також стало відомо, що сім’я Анастасії Заворотнюк відмовилася від зовнішніх консультантів по її захворювання. Сторонніх фахівців не буде, лікування організують своїми силами. На даний момент Заворотнюк знаходиться в терапевтичному відділенні. Її стан – тяжкий.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія ЗаворотнюкАнастасія Заворотнюк

Раніше повідомлялося, що організатор поїздки в Єреван Анастасії Заворотнюк, яка, за чутками, лікується від раку мозку, Ізобелла Пірозі розповіла подробиці того квітневого візиту, після якого актриса не з’являлася на публіці.

“Так, зараз багато хто обговорює шрам. Але тоді я навіть його не помітила. І Анфіса Чехова не звернула увагу” », – заявила Пірозі, розповівши, Анастасія в Вірменії відчувала себе чудово і не скаржилася на відсутність апетиту.

Коли вони були в ресторані, Настя їла м’ясо і навіть випила трохи вина. Пірозі розповіла, що вони багато говорили про роботу, чоловіків і весь вечір провели з посмішками на обличчі. Актриса не пила ніяких таблеток. І якби Заворотнюк знала, що хвора, то точно б не пила спиртні напої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *