Чудова вечірня новина від Зеленського: Ми підняли мінімалку для yкpaїнцiв, вiдтeпeр ця сума сягатиме…

Стало відомо, що Кабмін підняв мінімальну зарплату для українців. Різниця у порівнянні з тим, що є зараз — відчутна. Кабінет міністрів України прийняв проект державного бюджету на 2020 рік.  Цей документ порадував українців не тільки тим, що тепер за свою роботу вони отримуватимуть більше. Оскільки сума мінімальної зарплати буде впливати на всі соціальні виплати. Про це повідомляє ІА “Вчасно”.

У проекті передбачається, що мінімальна зарплата у 2020 році буде на рівні 4 723 грн. Вона збільшиться суттєво — на 550 грн. Отож, у своїх кишенях українці зможуть побачити більше купюр. 

У ЗМІ повідомляють, що проект бюджету вже внесли на розгляд Верховної Ради України. Тепер за збільшення мінімалки мають проголосувати народні депутати. Розглядатимуть це питання у трьох читаннях. Тому є можливість вносити правки між першим і другим читанням. 

Схоже, що тепер все залежить від думки депутатів, чи треба українцям платити більше. Хоча, вони можуть запропонувати і підвищення цієї різниці. Та, як би там не було, перспективи отримувати нову мінімалку стають все більш реальними.

Нагадаємо, що після того, як за проект проголосують народні обранці, його мають підписати спікер та Президент. Як тільки вони це зроблять, в газеті “Урядовий кур’єр” опублікують зміни. І з того моменту вони набудуть чинності. 

Хоча Кабмін підняв мінімальну зарплату для українців, остаточне рішення приймуть слуги народу. Якщо вони захочуть, щоб різниця була відчутна, то проголосують за проект бюджету країни на 2020 рік. Тож, скоро українці дізнаються, чи готові депутати, щоб люди отримували мінімалку більшу на 550 грн. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *