Бацька гօтується ЗРАДИТИ nутlна у вiйнi з Українօю, загuбеmeль буде мuттєвoю: “Мօжна nօсадuтu в Херсօнській օбласті”

Експерт упевнений, що те, що воєнний стан в Україні продовжили саме до 23 серпня – це далеко не збіг

Багато українців усвідомлюють, що серпень 2022 року буде дуже переломним не тільки для нашої країни, але і для всього світу. Багато експертів пророкують на цей час крах або навіть смерть володимира путіна.

Також, Україна відзначає 24 серпня День Незалежності, який ознаменує новий етап для нашої держави – входження в новий солярний рік.

Подивитися, що чекає на всіх нас в серпні погодився нумеролог Владислав Грицай.

Нумеролог Владислав Грицай, фото: Знай.uа
Нумеролог Владислав Грицай, фото: Знай.uа

Експерт упевнений, що те, що воєнний стан в Україні продовжили саме до 23 серпня – це далеко не збіг.

“Серпень не буде переломним в плані самого перелому, адже багато зміниться в липні, але в серпні ми дізнаємося багато того, що приховано. У серпні велика ймовірність зради путіна на тлі погіршення його здоров’я. Я говорив ще в лютому, що в серпні велика ймовірність або фізичного відходу путіна, або його перетворення в овоч, який можна посадити десь в Херсонській області”.

Владислав переконаний, що в серпні ми всі побачимо зміну парадигми і події, які зможуть зміцнитися. У липні буде обрано напрямок, а в серпні ми на фізичному рівні побачимо результат.

“Переворот в Кремлі почнеться з Лукашенка. Він буде його першим зрадником. Я в березні про це говорив… путіну, офіційно, 70 років цього року і у нього з 7 червня до 7 жовтня – дуже небезпечний період, пік якого в серпні. У нього ймовірність смерті від зради близького оточення. А лукашенко – людина, яка любить захищати свою д*пу… А з середини травня у нього риторика дуже неоднозначна…”,- застерігає Грицай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *