Кpaще пpucядьтe! Матіос екcтpeннo вuїхaв за мeжі Укpaїнu чepeз rучнuй cкaндaл з Пopoшенкoм (ФОТО)

Порошенко довів країну до ручки! Головний військовий прокурор України в терміновому порядку виїхав з України через погрози вбивством з боку чинного Президента України.

Ви уявіть собі, до якого жаху докотилася Україна, що головний військовий прокурор України залишає країну, оскільки його хоче вбити Президент України.

Про це повідомив авторитетний журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Facebook у понеділок, 15 квітня.

«Толик Матіос покинув країну. Зеленському та Коломойському він не потрібен, тому що зрадників не купують, а Петро (Порошенко – ред.) Буде його наздоганяти навіть не через зливу інформації про Свинарчук, а через відео з сином », – написав він.

Матіос виїхав з України - журналіст - фото 2

«Матіос дійсно покинув країну. Я можу вам сказати небагато, щоб не підставляти свої джерела. У нього серйозний конфлікт з президентом на тлі історії зі Свинарчук, і це логічно.

Але є ще відео з сином президента, яке знаходилося на смартфоні.

Його поки немає в публічному просторі. Це все, що я знаю. Але до вечора буду знати країну, куди він поїхав. Допускаю, що він (Матіос – ред.) Ще зуміє знайти компроміс з владою », – розповів журналістам Крутчак.

Нагадаємо, що саме Матіос злив журналістам матеріали на одного Петра Порошенка – Олега Свинарчука.

Свинарчук зі своїм сином 4 роки грабував армію через завод Президента України Ленінська Кузня (Кузня на Рибальському).

Відзначимо, що сам Свинарчук втік до Іспанії на свою Віллу. В Іспанії він купує акції на божевільні гроші, вкрадені в Україні.

Підозрюваний в мародерстві і корупції державних масштабів, один Головнокомандувача Олег Свинарчук-Гладковський втік до Іспанії і в терміновому порядку скуповує акції на шалені гроші.

Про це  повідомляє  газета Вечірні Вісті

Іспанська компанія Toulousse Investments SL, яка належить родині Олега Свинарчука-Гладковського, близького друга і бізнес-партнера Петра Порошенка, в березні 2019 року придбала державні облігації Іспанії на суму 600 млн євро.

Про це з посиланням на своє джерело, близьке до Служби зовнішньої розвідки РФ, повідомляє телеграм-канал Кремлівський безБашеннік.

За інформацією джерела, зроблені інвестиції були заздалегідь обговорені уповноваженим на це ГЛАДКОВСЬКА з іспанською стороною як перший крок «підвищення лояльності» від іспанської сторони на випадок необхідності вимушеної еміграції родини Порошенків при програші на виборах Президента України і його можливого кримінального переслідування новою українською владою.

Є дані, що ця історія була заздалегідь скоординована з Порошенком, який ще 4 березня 2019 року публічно звільнив свого друга з держслужби, після чого Гладковський вилетів в Іспанію і провів операцію з купівлі цінних паперів.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *