“Я так не можу!” Тільки що стало відомо: спікер Разумков йде з Ради – чому

Дмитро Разумков прощається зі “Слугою народу”

Глава Верховної Ради дев’ятого скликання, а також глава президентської політичної партії “Слуга народу” Дмитро Разумков вирішив припинити кар’єру по “партійної лінії”.

Свою заяву Разумков зробив у вівторок, 1 жовтня, під час брифінгу для преси, передають українські ЗМІ.

Рішення “піти у відставку” він пояснив тим, що вважає неправильним очолювати і депутатський корпус, і партію одноосібно.

З’їзд партії “Слуга народу” повинен підтвердити голосуванням рішення Разумкова.

Він зазначив, що під час з’їзду будуть проведені перестановки в партійному керівництві і не виключено, що Разумкова запропонують іншу посаду в партії.

Також він не виключає, що в зв’язку з його рішенням прийдеться переписувати статут партії.

Відзначимо, що в мережі ходять чутки, що Разумков може очолити Раду національної безпеки і оборони України після відходу глави відомства Олександра Данилюка.

Крім спікера, головними претендентами на посаду з мільярдними вливаннями з бюджету, на думку деяких експертів і політологів, є політик Анатолій Гриценко, глава МВС Арсен Аваков, керівник ОПУ Андрій Богдан і колишній голови СБУ Валерій Хорошковський.

Чіткого уявлення, хто займе цю посаду поки немає, тому що президент України Володимир Зеленський пильно вивчає “за” і “проти” всіх кандидатів.

Нагадаємо, що ми писали про те, що журналіст Олександр Дубінський, який пройшов по мажоритарному округу до Верховної Ради від партії “Слуга народу”, розповів про протворечіях, що роздирають фракцію .

Йдеться про законопроект №1038, в який внесли поправку, яка передбачає, що коли депутат раптом вирішить покинути “рідну” фракцію, то його автоматично позбавляють мандата народного обранця.

Дубинський обурився, що це правило має на увазі і мажоритарників, оскільки в округах виборці віддають свій голос за конкретну людину, на відміну від тих, хто проходить до Верховної Ради за списками політичної сили.

На думку Дубинського, ця поправка є спробою “підірвати” фракцію зсередини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *