Бyдeмo cпaтu на гoдuну дoвшe: не забудьте про пeрeвeдeння годuннuка

Традиційно, в останню неділю жовтня, в цьому році 27 числа, Україна переходить на зимовий час . У неділю о 4:00 годинники переведуть на годину назад. Всім, хто планує важливу зустріч, поїздку на автобусі, поїзді чи літаку, варто враховувати цей факт.

Більш того, за словами фахівців, крім небезпеки заплутатися в часі існує небезпека переходу на зимовий час для організму, про які також варто знати і враховувати.

Медики відзначають, що зміна біоритму негативно впливає на здоров’я людини. На адаптацію потрібно близько 2 тижнів, щоб перебудуватися на новий ритм. А у літніх людей адаптація може тривати більше місяця.   

Після переведення стрілок лікарі радять прокидатися по старому часу. Чи не засиджуватися на роботі допізна і повноцінно харчуватися. Також більше часу перебувати на свіжому повітрі.

Кращим способом захисту від негативних наслідків переведення стрілок годинника на зимовий час є сон. За кілька днів до переведення годинників краще почати лягати спати раніше. Хоча б на 15 хвилин. Також в цей період рекомендується уникати денного сну і пити каву в другій половині дня.

Відзначимо, зимовий час є астрономічним, тобто справжнім. А ось літнє – це придуманий переведення стрілок на годиннику, який ввели в багатьох країнах для економії електроенергії. 

Раніше Нyser інформували, що більшість людей восени відчувають себе втомленими, падає настрій і працездатність. Часто буваю проблеми зі сном, тому, що організм ще не налаштувався на новий біоритм. Однак, лікарі запевняють, всього цього можна уникнути. Фахівці розповіли, що допоможе подолати втому і висипатися восени

Нагадуємо, восени загострюються хронічні захворювання і починається поширення різних інфекцій. У цей сезон лікарі рекомендує вживати в їжу гречану кашу. Медики назвали 7 причин , за якими потрібно їсти гречку.

Також, незважаючи на примхи погоди і інші негаразди в житті, щоранку ми повинні бути сконцентровані і бадьорі. Фахівці  розповіли про корисні продукти , які допоможуть зібратися, сконцентруватися, заспокоїтися і зробити день плідним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *