Щойно їхала маршруткою, попросuла водія щоб підвіз маму до лікарні бо вона хвора і скільки заплатuтu. Відповідь водія мене вразuла..
Mariya Oleksiuk Сьогодні я їхала маршруткою Чернівці-Заліщики, через Кіцмань. В Кіцмані підійшла жінка попросила водія щоб підвіз маму до лікарні
Читати далі









