“Тільки рuпніться і він вас потопuть”: офіцер США прuгрозuв Росії помстою в Чорному морі

У разі атаки РФ на американський військовий корабель в Чорному морі, росіяни можуть потерпіти видовищне поразку.

Про це заявив капітан першого рангу ВМС США Гаррі Табах в ефірі “5 каналу”.

“Це не радянські кораблі. У них зовсім інша місія – загарбницька. Це авангард. Так що я скажу росіянам: ” Не топіть його, тому що він потопить вас! “- попередив офіцер.

Причина всьому, за словами військового, – то, що судна США ніколи не ходять поодинці.

“Вони завжди під прикриттям літаків. У Середземному морі стоять наші есмінці з томагавками, з гарпунами”, – пояснив Табах.

“У нас президент не скаже, як товариш Сталін: ” Не йдіть на провокацію! “. На кораблях США рішення приймає капітан. Якщо йому загрожує Папа Римський, він і його потопить”, – пригрозив офіцер.

Зазначив він також ще одну відмінну рису: американці завжди оберігають свої судна. “Вони не підуть на таран, адже завдадуть шкоди собі ж”, – підкреслив Табах.

Варто зазначити, що Вперше за останні чотири роки командування ВМФ США має намір провести перебазування відразу трьох авіаносців США. Окрім того, іще два есмінці перебазуються до Сан-Дієго (Каліфорнія), а універсальний десантний човен повернеться в Норфолк (Вірджинія).

Про це повідомляє ресурс The Navy Times.

Так, авіаносець USS Carl Vinson переміститься із Сан-Дієго до порту Брементон (Вашингтон) 17 січня. Там цей авіаносець пройде планове обслуговування і залишиться в порту Брементон, замінивши собою авіаносець USS John C. Stennis. Даний авіаносець буде переміщено до порту Норфолк для проведення середньострокового ремонту.

Початок переходу USS John C. Stennis запланований на 18 травня. Врешті решт авіаносець USS Abraham Lincoln із квітня до листопада здійснить трансєвразійське турне із Норфолку до Сан-Дієго.

Універсальний десантний човен USS Wasp повернеться із Японії до Норфлоку орієнтовно 20 вересня. Також із Японії до Сан-Дієго повернеться есмінець USS Stethem. Початок переходу запланований на 24 травня. Інший есмінець USS Shoup переміститься із порту Еверетт (Вашингтон) до Сан-Дієго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *