“Машину Турчинова обстріляли невідомі”: Експерт зробив важливу заяву

“Машину Турчинова обстріляли невідомі”: Експерт зробив важливу заяву, повідомляє сайт korupciya.com про це стали писати деякі українські блогери, проте офіційну інфорамцію до сих пір замовчують.  Проте офіційні дані представлені не були », – уточнює інтернет-видання.

Але в поліції Києва цю інформацію спростували. «Вперше від вас про таке чуємо», – заспокоїли в прес-службі поліції. А в прес-службі Олександра Турчинова відзначили, що подібне повідомлення вже поширювали в ЗМІ раніше. «Ми бачили цю інформацію кілька місяців, а то й рік, тому», – сказали в прес-службі політика.

Політтехнологи кажуть, що такі новини з’являються не випадково. «Це спроба створити хаос в суспільстві. Щоб в нашій країні інформаційне середовище занурювала людей в стан стресу », – пояснив політтехнолог Сергій Биков.

Нагадаємо: в Україні почастішали випадки нападів на активістів, причому деякі з них закінчилися трагічно – вбивствами і обливанням кислотою. Примітно, що всі вони вчинені в південно-східній частині нашої країни. Нинішнє літо в Україні увійде в історію гучними справами про напади на людей з активною громадянською позицією.

Нагадаємо, що секретар РНБО Олександр Турчинов в суботу виступив з проповіддю в Баптистської церкви “Преображення”, пастором якої є Турчинов. Відео його виступу опублікував портал Інтелектуальне християнство на сторінці в Facebook.

“Такого Турчинова ви рідко де побачите – говорить про Євангелії, фільмі” Вода “і Божі чудеса. Дивно, як єлейна мова цієї людини частково (а то і повністю) контрастує з деякою інформацією про його участь в пов’язаної з оборонкой і валютою корупцією “, – йдеться у підписі до відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *