Знаменитий російський ведучий потрапив в ДТП

Відомий російський телеведучий Іван Ургант під час відпустки в США потрапив у ДТП. Про це в середу, 30 січня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на заяву ведучого в передачі “Вечірня Ургант”.

«Я вам хочу показати річ, яку я ношу останні дні. Я купив її в Америці. Я їхав на велосипеді, американець мене підрізав на джипі. Ось мене попереджали тисячу разів, а я не вірив! Я впав і розтягнув руку », – заявив Урагант на Першому каналі.

Дане ДТП обійшлося без жертв. Ургант пошкодив лише руку.
За словами шоумена він потрапив під колеса автомобіля під час катання на велосипеді в США. В результаті падіння Іван Ургант серйозно пошкодив руку і тепер змушений носити фіксатор для зап’ястя.

Як повідомив шоумен, рука у нього досі болить. Він також зазначив, що змушений вести програму “через біль”. Раніше повідомлялося, що артист новорічний відпустку провів в США разом з дружиною Наталею Кікнадзе і дітьми.

Відзначається, що під час зустрічі Ургант зустрівся з падчеркою Ерікою Кикнадзе, яка в минулому році переїхала в Нью-Йорк і стала студенткою одного з вузів США. У Кикнадзе двоє дітей від попередніх стосунків – син Ніко і дочка Еріка, з якими у телеведучого склалися чудові стосунки. У Івана і Наталії є дві дочки: десятирічна Ніна і трирічна Валерія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!