Щойно! Терmlнова заява Муженка: Росія rотує ударні з’єднання для вторrнення в Україну з трьох напрямків

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявляє, що Росія завершує формування на кордонах України ударних з’єднань, які разом з військовими частинами спецпризначення становитимуть основу сил для вторгнення.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Муженко повідомив на зустрічі з акредитованими в Україні представниками військово-дипломатичного корпусу.

«В сучасних геополітичних реаліях ми прогнозуємо військові загрози по трьох з чотирьох географічних напрямків: півночі, сходу та півдня», — сказав він. За словами Муженка, Росія завершує формування на кордонах України ударних з’єднань, які разом з частинами спецпризначення, за задумом кремлівських стратегів, складуть основу сил вторгнення.

«Висока мобільність, адаптивність та автономність наших військ у поєднанні з фактором «рідної землі» є нашою стратегічною перевагою над військами окупантів», — наголосив начальник Генштабу ЗСУ. Як повідомляв УНІАН, за минулу добу, 5 березня, бойовики 7 разів відкривали вогонь по українських позиціях, 6 з них — він застосовував заборонену мінськими угодами озброєння.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!